En

Kusursuz e-ticaret yazılımları ile ürünlerinizi dijital dünya metropolünde en kalabalık caddelere taşıyoruz. Ekibimiz, arka planda sorunsuz çalışan bir yazılımı, ziyaretçiyi yormadan hedefe taşıyan bir arayüz tasarımı ile birleştiriyor. Bu sayede stok takibi yapıp kolayca ürün ekleyip çıkarabileceğiniz bir sistem oluşturuyoruz.

Eskişehir e-ticaret hizmetimiz kapsamında; kapıda ödeme, havale, kredi kartı gibi ödeme yöntemlerinin entegre edildiği, kolay yönetim paneli sayesinde ürün ve detayların rahatlıkla kontrol edilebildiği bir sistem sunuyoruz. Kargo ve stok takibi gibi özelliklerin yer aldığı, farklı dil seçeneklerini ve daha birçok farklı entegrasyonun bulunduğu güçlü altyapımız ile müşterilerinize güvenli alışveriş imkanı sunmanızı sağlıyoruz.

Eskişehir firmaları arasında ürün ve hizmetlerinize en uygun profili seçerek, e-ticaret serüveninizi tüm detaylarıyla birlikte planlıyoruz. Eskişehir e-ticaret alanındaki adımlarınızı; sosyal medya yöneticiliği, online reklamlar, dijital QR Menü ve Instagram Mağaza gibi destekleyici hizmetlerimiz ile büyüterek, satış hedeflerinize ulaşmanızı sağlıyoruz. 7 gün 24 saat kapanmayan, kesintisiz teknik desteği olan, alternatif ödeme seçeneklerine sahip e-ticaret çözümleri ve daha fazlası için bizimle şimdi iletişime geçebilirsiniz.

Bütün Servisleri Gör!

TEKLİF ALIN!