En
Eskişehir Web Tasarım
Biz Kimiz ?

Saruhan Web Ajans olarak; üreten, geliştiren ve büyüyen ekibimizle birlikte 10 yılı aşkın süredir Eskişehir firmalarına dijital hizmetler sunuyoruz. 2005 yılında sektöre giriş yaptıktan sonra 2008 yılında Eskişehir Firma Rehberimiz 222Rehber.com’u yayına aldık. Uzun yıllara dayanan tecrübemiz ile 2011 yılından bu yana Eskişehir firmaları ile uzun soluklu projeler kapsamında çalışıyoruz. Web tasarım ve yazılım, e-ticaret başta olmak üzere kurumsal kimlik tasarımı, sosyal medya danışmanlığı, profesyonel fotoğraf ve video çekimleri, online reklam çalışmaları, Instagram Mağaza ve QR menü gibi çeşitli alanlarda faaliyet göstermekteyiz.

Eskişehir firmaları için güçlü ve şeffaf iletişim odaklı çalışmalarımız ile dijital projeler gerçekleştiriyoruz. Şirket veya markanıza yönelik ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde çözümleyerek Eskişehir pazarında yer alan firmanızı rakipleriniz arasında öne çıkaracak adımları birlikte planlıyoruz. Alanında uzman ekibimiz ile otomotiv, sanayi, inşaat, perakende, hukuk, cafe&restoran, nakliyat, tesisat ve güzellik hizmetleri gibi pek çok farklı sektörde yer alan müşterilerimize profesyonel hizmetler sunuyoruz.

Her zaman en iyisini hedefleyen ekibimiz ile birlikte bugüne kadar 1000’den fazla dijital proje ürettik. Eskişehir web tasarım hizmeti alanında yenilikçi teknolojiler ile Eskişehir firmalarına değer katan çalışmalar gerçekleştirdik. Dijital dünyaya adım atmanız, attığınız adımları sağlamlaştırmanız ve online varlığınızı güçlendirmeniz için çalışıyoruz. Eskişehir kuruluşlu firmanız için gerekli olan web tabanlı ve dijital projeler için profesyonel ekibimiz ile şimdi iletişime geçebilirsiniz.

Ailemiz

Baran Saruhan

Baran Saruhan

Seyahat, Eğlence, Strateji
Emrah Kılıç

Emrah Kılıç

Pozitiflik, Gezen Adam, İkna Kabiliyeti
Songül Gamsız

Songül Gamsız

Keşfetmek, Tırmanış, Çeviri
Burak Malgaz

Burak Malgaz

Rap, CTRL+F5, Kodlama
Nurseda Keskin

Nurseda Keskin

Tatlı Canavarı, Komedi, Revize
Gulizar Harman

Gülizar Harman

Potterhead, Alışveriş, Yaratıcılık&Düzenleme
Cansu İnanç

Cansu İnanç

Aile, Film&Dizi, Yaratıcı Konseptler
Serhat Çolak

Serhat Çolak

Eski Rockstar, Tasarım, Önbellek